Arhiva vijesti
Croatia Top 100 odsada dostupna i na Apple AppStore-u za iPad
Hrvatska aplikacija "Croatia Top 100" o kojoj su u zadnjih dvadesetak dana pisali brojni svjetski mediji, među ostalima i CBS i San Francisco Chronicle, od danas je dostupna i za Apple iPad korisnike - diljem svijeta - na čak 15 svjetskih jezika. Aplikacija je u potpunosti besplatna za sve korisnike Apple iPad uređaja.
Eversys - službeni početak
Na današnji dan službeno je proglašen početak rada jednog novog domaćeg web servisa za tvrtke Marketing odjel d.o.o. namijenjenog registraciji posjetitelja nekog događanja - seminara, radionice, kongresa, konferencije, foruma i zabave. Ovaj web servis ima tri ključne prednosti od klasične papirnate (uz telefaks) ili ručne e-mail administracije jer ih - pruža automatski.
Prvo, to je automatsko slanje ponude prijavljenjima na e-mail (ako se ulaznica plaća). Zatim tu je poluautomatsko generiranje R1/R2 računa, te - kao treća prednost - pružanje statistike o platišama i neplatišama u stvarnom vremenu.
Zbog ove tri ključne prednosti, ovo je odličan web servis za sve koji organiziraju događanja, pogotovo ona za koja se plaća ulaznice (npr. kada tvrtka plaća za sudionike) te je potrebno prisutne evidentirati prema imenu, prezimenu i s kontakt podacima (telefon i e-mail) svakog prisutnog na događanju.
Radi se o službenom počektu rada novog web servisa po imenu Eversys.
IOI 2011 - Mladi informatičari iz Hrvatske među najboljima u svijetu
Hrvatska reprezentacija mladih informatičara nastupila je i ove godine na Međunarodnoj informatičkoj olimpijadi – IOI 2011 koja je održana na Tajlandu te nas oduševila odličnim rezultatima. Četvorica hrvatskih gimnazijalaca osvojila su ukupno 3 zlatne i 1 brončanu medalju te tako lansirali Hrvatsku u sam vrh rang liste najboljih mladih informatičara na svijetu.
Konkurenciju je činilo preko 80 zemalja, a po broju medalja od nas su bili bolji samo SAD, Kina i Tajvan.
Zašto se odlučiti za MARKETING ODJEL d.o.o.?
Agencija MARKETING ODJEL d.o.o. može Vama jamčiti vrhunske usluge savjetovanja i upravljanja, kvalitetno izvođenje svojih usluga, lokalnu i međunarodnu stručnu suradnju, te sve uz primjenu modernih tehnologija. Zbog toga tvrtka uspješno posluje iz Hrvatske još od 2007. godine što prepoznaju višegodišnji poslovni partneri - klijenti i izvođači. Ako još niste, postanite i Vi poslovni partner agencije MARKETING ODJEL d.o.o.
Ponuda tvrtke
- Internet MarketingInternetski marketing je profitno zadovoljenje potreba internetskih korisnika
- Poslovni softverAdminMax poslovni moduli su gotovi softverski programi koji se jednostavno integriraju sa Vašom poslovnom platformom.
- Poslovanje nekretninamaPoslovanje vlastitim nekretninama kroz kupovinu i dugoročno iznajmljivanje